Do what you do best and outsource the rest!

Kamionvezető

Ország: Cseh Köztársaság

Munkahelyi tapasztalat: 5 év

A vállalatról

A WELL PACK s.r.o. nemzetközi partner a komplex logisztika, raktározási szolgáltatások, RPC mosás és szállítási megoldások terén. A vállalat 8 európai országban van jelen több mint 2000 alkalmazottal.

Kire van szükségünk?

Olyan személyre, aki józan ésszel rendelkezik, élvezi a kihívásokat és képes önállóan dolgozni.

Mi a fontos számunkra?

Bizalom, megbízhatóság, pozitív energia.

Állásajánlat leírása:

Munkaköri teendők:

  • Sofőrcsapatunk 8 uniós országba köteles biztonságosan szállítani az árut: Németország, Ausztria, Oroszország, Lengyelország, Görögország, Magyarország, Csehország és Románia.
  • Különböző áruk szállítása. Műanyagtartályok és csomagolóanyagok folyamatos szállítása.
  • Együttműködés minden kollégával
  • A hatékonyság biztosítása, a termelékenység elérése
  • A teherautó műszaki kérdéseinek kezelése

Szükséges készségek:

  • Elkötelezett, keményen dolgozó személy
  • Kiváló műszaki képességek
  • Alkalmazkodóképesség az új technológiákhoz és folyamatokhoz
  • Idegen nyelv – angol nyelv előny
  • időbeli rugalmasság, diplomáciai készség és stresszkezelés
  • Kereskedelmi vezetői engedély (A osztály)
  • Az elmúlt három (3) évben legfeljebb két (2) közlekedési szabálysértés személygépkocsi vagy haszongépjármű üzemeltetése során.
  • Az elmúlt három (3) évben nem követett el súlyos közlekedési szabálysértést haszongépjármű üzemeltetése során.
  • Az elmúlt tíz (10) évben nem volt elítélve gondatlan, alkoholos vagy kábítószeres vezetés miatt.
  • Az elmúlt három (3) évben nem történt megelőzhető baleset* haszongépjármű üzemeltetése közben.
  • Az elmúlt tíz (10) évben nem volt megelőzhető* DOT nyilvántartásba vehető baleset (olyan ütközés, amely a helyszínen kívül rokkantságot okozó sérülést és/vagy azonnali orvosi ellátást eredményezett) haszongépjármű üzemeltetése során.
  • Nincs halálos vagy súlyos sérüléssel járó, megelőzhető baleset* a vezetési múltban (haszongépjármű).

Ajánlatunk:

  • Aktív szerep egy globális hálózattal rendelkező, stabil és növekvő vállalkozásban.
  • Lehetőség érdekes projektekben való részvételre
  • Megfelelő bónuszmotivációs rendszer

Thank you for your message, we will contact you shortly.