Do what you do best and outsource the rest!

Kierowca wózka widłowego

Kraj: Czechy

Doświadczenie zawodowe: 3 lata

O firmie

WELL PACK s.r.o. to międzynarodowy partner w zakresie kompleksowej logistyki, usług magazynowych, mycia PPWU i rozwiązań transportowych. Firma prowadzi działalność w 8 krajach europejskich i zatrudnia ponad 2 tys. pracowników.

Kogo potrzebujemy?

Osób obdarzonych zdrowym rozsądkiem, lubiących wyzwania i potrafiących pracować samodzielnie.

Co jest dla nas ważne?

Zaufanie, niezawodność, pozytywne nastawienie.

Opis stanowiska:

Obowiązki:

  • bezpieczna i wydajna obsługa wózka widłowego, przegląd wózków widłowych przed ich użyciem i przestrzeganie ustanowionych norm bezpieczeństwa,
  • załadunek i rozładunek towarów i materiałów na ciężarówki, przegląd i przygotowanie ciężarówek do rozładunku, staranny odbiór towarów i materiałów dostarczanych do magazynu,
  • bezpieczne przewożenie towarów, materiałów i palet po terenie magazynu, w razie potrzeby korzystanie z podnośnika paletowego,
  • obsługa uszkodzonych i zepsutych towarów zgodnie z polityką i procedurami firmy,
  • dbanie o czystość, porządek i dobrą organizację w magazynie, ogólne obowiązki konserwacyjne, w tym usuwanie śmieci i kartonu z magazynu,
  • przestrzeganie wszystkich zasad i procedur magazynu,
  • wykonywanie innych przydzielonych obowiązków i w razie potrzeby wykonywanie prac w innych działach.

Wymagane umiejętności:

  • wcześniejsze doświadczenie w obsłudze wózka mile widziane, ale nie wymagane,
  • zaangażowanie i pracowitość,
  • doskonałe zdolności techniczne,
  • zdolność adaptacji do nowych technologii i procesów,
  • język obcy – język angielski – mile widziany, ale nie wymagany,
  • elastyczność, dyplomacja i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.

Co oferujemy:

  • aktywną rolę w stabilnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie o zasięgu globalnym,
  • możliwość uczestniczenia w interesujących projektach,
  • atrakcyjny system premiowy.

Thank you for your message, we will contact you shortly.