Do what you do best and outsource the rest!

Kierownik transportu

Doświadczenie zawodowe: 5 lat

Wykształcenie: wyższe / średnie

O firmie

WELL PACK s.r.o. to międzynarodowy partner w zakresie kompleksowej logistyki, usług magazynowych, mycia PPWU i rozwiązań transportowych. Firma prowadzi działalność w 8 krajach europejskich i zatrudnia ponad 2 tys. pracowników.

Kogo potrzebujemy?

Osób obdarzonych zdrowym rozsądkiem, lubiących wyzwania i potrafiących pracować samodzielnie.

Co jest dla nas ważne?

Zaufanie, niezawodność, pozytywne nastawienie.

Opis stanowiska:

Obowiązki:

  • kierowanie działaniami pracowników w celu osiągnięcia celów wydajnościowych dla danej lokalizacji,
  • budowanie wydajnego zespołu roboczego w celu zapewnienia zaawansowanego poziomu jakości i obsługi we wszystkich codziennych działaniach,
  • współpraca z kierownictwem wyższego szczebla i wykorzystywanie danych finansowych do poprawy wyników,
  • tworzenie pozytywnej atmosfery angażowanie wszystkich pracowników w nowe możliwości i strategie biznesowe,
  • tworzenie programów i praktyk, które zapewniają wysoki poziom satysfakcji klienta,
  • odpowiedzialność za wydajne używanie samochodów ciężarowych i dostawczych,
  • zarządzanie przypisaną flotą transportową.

Wymagane umiejętności:

  • elastyczność, innowacyjność i zdolność do zarządzania personelem, obowiązkami i priorytetami w dynamicznym, zorientowanym na wzrost środowisku, w którym liczy się czas,
  • zdolność do skutecznego reagowania i interakcji z personelem na wszystkich poziomach organizacji,
  • doskonałe zdolności prezentacji/facylitacji, organizacyjne, analityczne, interpersonalne oraz w zakresie komunikacji pisemnej i ustnej,
  • gotowość do pracy w elastycznych godzinach, w tym w weekendy, w święta i wieczorami,
  • dwujęzyczność mile widziana,
  • doświadczenie w transporcie, najlepiej na stanowisku kierowniczym,
  • doświadczenie w obsłudze systemu zarządzania transportem.

Co oferujemy:

  • aktywną rolę w stabilnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie o zasięgu globalnym,
  • możliwość uczestniczenia w interesujących projektach,
  • atrakcyjny system premiowy.

Thank you for your message, we will contact you shortly.