Do what you do best and outsource the rest!

Transport Planner / Freight Forwarder

Feladatok:

Belföldi, esetenként nemzetközi közúti fuvarszervezés

Kapcsolattartás ügyfelekkel, fuvarozókkal

Potenciális, megbízható alvállalkozók felkutatása, együttműködés kialakítása

Fuvarmegbízások precíz, költséghatékony teljesítése

Szállítások nyomon követése

Elvárások:

Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Jó kommunikációs- és szervezőkészség, terhelhetőség

Pontos, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban is

Angol nyelvtudás kommunikációs szinten

Előny:

Szállítmányozói-fuvarszervezői gyakorlat, jellemzően közúti LTL és/vagy FTL

Német vagy román nyelvtudás ismerete

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem , profit share bónusz rendszer

Hosszú távú, stabil munkahely

Kulturált munkakörülmények

Lendületes csapat, barátságos légkör

Folyamatos fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Logisztikus, Fuvarszervező

Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

Közúti fuvarozásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Jelentkezés módja : fényképes önéletrajz elküldése a következő

e-mail címre: szilard.sanduly@wellpack.hu

Thank you for your message, we will contact you shortly.