Do what you do best and outsource the rest!

VÁLASSZ ORSZÁGOT:

  • Magyarország
  • Németország
  • Ausztria
  • Csehország
  • Franciaország
  • Szerbia
  • Lengyelország
  • Görögország
  • Egyesült Királyság
  • Románia
  • Írország
  • Hollandia
  • Norvégia

Lépjen kapcsolatba velünk

WELL PACK HUNGÁRIA KFT.

 

Hello Park Maglód, MG3 building

2234 Maglód, Takács Lajos út 2

Bús Péter

+36 30 295 61 53

peter.bus@wellpack.org

 

IRODAI ADMINISZTRÁCIÓ ÉS BÚTOR ÜZLETÁG PROJEKT MENEDZSER:

Májiné Berta Ivett

+36 30 412 86 10

ivett.berta.majine@wellpack.hu

 

IRODAI ADMINISZTRÁTOR:

Novák Fruzsina

+36 30 592 41 55

fruzsina.novak@wellpack.hu

 

Belföldi és külföldi szállítmányozás

2051 Biatorbágy

Rozália park 11.

Sanduly Szilárd

+420 703 611 837

szilard.sanduly@wellpack.hu

 

CHEP raklapjavító üzem és raktározás

2051 Biatorbágy

Rozália park 11.

Bridicska Milán

+36 30 1536 872

milan.bridicska@wellpack.hu

WELL PACK Deutschland GmbH

 

Mosóközpont

Gewerbestrasse 23, 312 75 , Lehrte

washing@wellpack.org

hannover@wellpack.org

 

WELL PACK Maritime GmbH

Logisztikai raktár Lehrte

Gewerbestrasse 23, 312 75 , Lehrte

warehousing.de@wellpack.org

Logisztikai raktár Crailsheim Pistoriusstraße 37, 74564 Crailsheim

horst.hinz@wellpack.org

 

CHEP Erfurt szervizközpont

Alte Mittelhäuser Straße 21

D- 99091 Erfurt

Georgios Tsikiridis

+49 162 734 8548

georgios.tsikiridis@wellpack.org

WELL PACK GmbH

 

Mosóközpont
Gewerbestraße 10, 2721 Bad Fischau-Brunn

office@wellpack.at

+43 (0) 2248 211 18

 

Mosóközpont
Wiesenstrasse 60, A-4600, Wels

wels@wellpack.at

+43 (0) 7242 21 40 11

 

Richard Svatek

+43 660 50 50 160

Richard.svatek@wellpack.org

 

Szállítási osztály
Wiesenstrasse 60, A-4600, Wels

+43 (0) 7242 21 40 50

dispo@wellpack.at

 

Mosóközpont Bad Fischau

Gewerbestraße 10

A-2721 Bad Fischau | Österreich

bdf@wellpack.at

WELL PACK s.r.o.

 

Központ

Za Sedmidomky, 15,

10100, Prague 10,

Cégjegyzékszám: 28214889 Adószám: CZ28214889

Bejegyezve a prágai városi bíróság által vezetett cégjegyzékbe, C. szakasz, 133100. sz.

Banki kapcsolat:

Ceska sporitelna, a. S.

Olbrachtova 1929/62, 140 00 Prague 4

CZK account no: 6279102/0800

IBAN: CZ3408000000000006279102

EUR account no .: 6762372/0800

IBAN: CZ8708000000000006762372

 

Létesítmény/irodavezető:

Iroda

+420 797 843 677

office@wellpack.org

Recepció:

+420 241 433 342

 

HR / Állásajánlatok, Prága:

Za Sedmidomky 15,101 00 Prague 10

Katerina Buchler

+420 601 391 449

katerina.buchler@wellpack.cz

 

HR Állásajánlatok, Brno, Pohorelice, Olomouc, Ostrava

Znojemska, 14, 69123, Pohoelice

Hana Nechybova

+420 703 669 535

hana.nechybova@wellpack.cz

 

Kereskedelem, Beszerzések, Új projektek

Petr Belohradsky

+420 602 744 237

petr.belohradsky@wellpack.org

 

Jaromir Opatrny

+420 241 433 342

jaromir.opatrny@wellpack.org

 

Milan Peffek

+420 602 208 127

milan.peffek@wellpack.cz

 

David Roznicek

+420 604 243 339

david.roznicek@wellpack.org

 

Vladimir Sajner

+420 722 957 387

vladimir.sajner@wellpack.org

 

Szállítás és logisztika:

 

Marie Jindriskova

+420 602 315 269

marie.jindriskova@wellpack.cz

 

Martin Bara

+420 602 315 268

martin.bara@wellpack.cz

 

Pénzügyi osztály:

Számlázás (beérkezett számlák)

+420 241 433 342

uctarna@wellpack.org

 

Számlázás (kiállított számlák)

+420 607 006 556

fakturace@wellpack.cz

 

Bérszámfejtés

+420 721 700 124

uctarna@wellpack.org

 

Financial Department For Clients

+420 607 006 556

finance@wellpack.org

 

Logisztikai raktár, Mstetice

Log. park P3 Prague D11, building DC02, Mstetice 1052

David Roznicek

+420 604 243 339

david.roznicek@wellpack.org

 

Logisztikai raktár, Nehvizdy

Log.park 3 Prague D11, building DC06,

Nehvizdy 1100, 250 81 Nehvizdy

David Roznicek

+420 604 243 339

 

Vladimir Sajner

+420 722 957 387

vladimir.sajner@wellpack.org

 

Raktár, Sadska

Prazska, 148, 289 12, Sadska

Tomas Bartos

+420 775 729 235

tomas.bartos@wellpack.cz

 

Mosóközpont, Sadska

Podebradska 148, 289 12, Sadska

Tomas Bartos

+420 775 729 235

tomas.bartos@wellpack.cz

 

David Srp

+420 725 813 121

david.srp@wellpack.cz

 

CHEP Szervizközpont, Benatky

U Cukrovaru, 294b, 294 71, Benatky nad Jizerou

Jiří Žáček

+420 607 116 825

jiri.zacek@wellpack.cz

 

CHEP Szervizközpont, Olomouc

Hamerska 812/19, 779 00, Olomouc – Holice

Karel Broda

+420 739 887 891

karel.broda@wellpack.cz

 

Csomagolóközpont, Jirice

Tomáš Mataj

+420 703 665 781

Tomas.mataj@wellpack.cz

 

Kommunális szolgáltatások osztálya

Antonín Nechyba

+420 702137796

komunalnisluzby@wellpack.cz

 

Logisztikai Szolgáltatási Osztály

Antonín Nechyba

+420 702137796

antonin.nechyba@wellpack.org

 

Egyéb elérhetőségek:

Nikola Podhorska

+420 725 864 601

nikola.podhorska@wellpack.cz

 

Yuri Yegorov

+420 725 733 482

jurij.jegorov@wellpack.cz

WELL PACK Franciaország

 

Raktár – Parc Prologis Batiment
3 Rue Thomas Edison, 91090, Lisses
Diana Shvets
Diana.shvets@wellpack.org

WELL PACK d.o.o Beograd

 

Mosóközpont
Stara Pazova Street,
EVROPSKA bb
Vállalati azonosító: 113123322

Bojan Milutinovic
bojan.milutinovic@wellpack.rs

WELL PACK Sp. Z o.o.

 

Aleja Ofiar Terroryzmu 11 Września 12,
92-410, Łódź
info@wellpack.pl

Szymon Walczak
+48 501 981 248
szymon.walczak@wellpack.org

Piotr Bińczyk
+48 503 420 513
piotr.binczyk@wellpack.org

Bútor Összeszerelés, Szállítás,
Raktározás és Egyéb Kiegészítő Szolgáltatások:

Maciej Kusmider
+48 576 488 885
maciej.kusmider@wellpack.pl

WELL PACK M.E.P.E.

 

Thesi Prari Moustaki
Aspropyrgos, 69, 19300,
Athens

Panagiotis Stathis
+3 069 833 78 322
panagiotis.stathis@wellpack.org

WELL PACK Kft

 

Cégazonosító: 13596201
Adószám: 398 5132 59

Hivatalos cím: 63-66 Hatton Garden, Fifth Floor, Suite 23, London, England, EC1N 8LE

Diana Shvets
Diana.shvets@wellpack.org

WELL PACK Romania SRL

 

Virginia no.3 utca, CT Park,
077096, Dragomiresti-Deal

Catalin Barbu
+40 751 190 006
catalin.barbu@wellpack.org

WELL PACK Írország

 

Dmytro Shvets
Dublin 3, D03 KH93, Ireland
+44 747 39 65 816

dmytro.shvets@wellpack.org

WELL PACK GLOBAL B.V.

 

Prins Hendrikkade 21 E,

1012TL Amsterdam

 

WELL PACK Repair Shop

Denemarkenlaan 11,

2391 PZ Hazerswoude-Dorp

Diana Shvets

Diana.shvets@wellpack.org

WELL PACK Norvégia

 

Stavanger, Rogaland, Norvégia

Katerina Ruiz Caicedo

katerina.ruizcaicedo@wellpack.org