Do what you do best and outsource the rest!

VÁLASSZ ORSZÁGOT:

  • Német-ország
  • Ausztria
  • Cseh Köztár-saság
  • Magyarország
  • Lengyelország
  • Görög-ország
  • Oroszország
  • Egyesült Királyság entitás
  • Románia

Lépjen kapcsolatba velünk

WELL PACK Deutschland GmbH

Mosóközpont

Gewerbestrasse 23, 312 75 , Lehrte

washing@wellpack.org

hannover@wellpack.org

 

WELL PACK Maritime GmbH

Logisztikai raktár Lehrte  

Gewerbestrasse 23, 312 75 , Lehrte

warehousing.de@wellpack.org

Logisztikai raktár Crailsheim Pistoriusstraße 37, 74564 Crailsheim

horst.hinz@wellpack.org

 

CHEP Erfurt szervizközpont

Alte Mittelhäuser Straße 21

D- 99091 Erfurt

Georgios Tsikiridis

+49 176 24070025

georgios.tsikiridis@wellpack.org

WELL PACK GmbH

Mosóközpont
Altes Dorf 11-12, A-2282, Markgrafneusiedl, Markgrafneusiedl
office@wellpack.at
+43 (0) 2248 211 18

Mosóközpont
Wiesenstrasse 60, A-4600, Wels
wels@wellpack.at
+43 (0) 7242 21 40 11

Alexander Lumplecker
+43 676 421 20 24
alexander.lumplecker@wellpack.org

Szállítási osztály
Wiesenstrasse 60, A-4600, Wels
+43 (0) 7242 21 40 50
dispo@wellpack.at

Logisztikai raktár WELL PACK GmbH
Fuhrgasse 2, 2201 Seyring
office@wellpack.at
+43 (0) 2248 211 18

WELL PACK s.r.o.

Székhely
Za Sedmidomky, 15,
10100, Prága 10,
Cégazonosító: 28214889 Adószám: CZ28214889
Bejegyezve a prágai városi bíróság által vezetett kereskedelmi nyilvántartásba, C részleg, 133100-as betűjelzés.

 

Bankkapcsolat:
Ceska sporitelna, a. S.
Olbrachtova 1929/62, 140 00 Prága 4
CZK számlaszám: 6279102/0800
IBAN: CZ34080000000000000006279102
EUR számlaszám : 6762372/0800
IBAN: CZ87080000000000000006762372

 
Létesítmény/iroda vezetője:
Iroda
+420 797 843 677
office@wellpack.org

Fogadás:
+420 241 433 342

 
HR / Állásajánlatok, Prága:
Za Sedmidomky 15,101 00 Prága 10

Katerina Buchler
+420 601 391 449
katerina.buchler@wellpack.cz

Kateřina Sadilkova
+420 724 892 923
katerina.sadilkova@wellpack.cz

Nikola Lauova
+420 602 600 092
nikola.lauova@wellpack.cz

 
HR / Állásajánlatok, Moravskoslezský kraj
Sochorova 26, Brno – Žabovřesky

Hana Nechybova
+420 703 669 535 / a>
hana.nechybova@wellpack.cz

 
Kereskedelem, akvizíciók, új projektek
Petr Belohradsky
+420 602 744 237
petr.belohradsky@wellpack.org

Jaromir Opatrny
+420 606 631 831
jaromir.opatrny@wellpack.org

Milan Peffek
+420 602 208 127
milan.peffek@wellpack.cz

David Roznicek
+420 604 243 339
david.roznicek@wellpack.org

Radek Novotny
+420 722 957 387
radek.novotny@wellpack.org

Szállítási logisztikai osztály:
Marie Jindriskova
+420 602 315 269
marie.jindriskova@wellpack.cz

Martin Bara
+420 602 315 268
martin.bara@wellpack.cz

Pénzügyi osztály:
Számlázás (beérkezett számlák)
+420 241 433 342
uctarna@wellpack.org

Számlázás (kiállított számlák)
+420 607 006 556
fakturace@wellpack.cz

Bérszámfejtés
+420 721 700 124
uctarna@wellpack.org

Pénzügyi osztály az ügyfelek számára
+420 607 006 556
finance@wellpack.org

Raktár, Eden
Za Sedmidomky, 15, 101 00, Prága 10

Petra Mekotova Vesela
+420 702 091 061
petra.vesela@wellpack.cz

 
Logisztikai raktár, Mstetice
Log. park P3 Prága D11, DC02 épület, Mstetice 1052

David Roznicek
+420 604 243 339
david.roznicek@wellpack.org

Raktár, Sadska
Prazska, 148, 289 12, Sadska, 148.

Tomas Bartos
+420 775 729 235
tomas.bartos@wellpack.cz

Mosóközpont, Sadska
Podebradska 148, 289 12, Sadska
Tomas Bartos
+420 775 729 235
tomas.bartos@wellpack.cz

David Srp
+420 725 813 121
david.srp@wellpack.cz

CHEP szervizközpont, Benatky
U Cukrovaru, 294b, 294 71, Benatky nad Jizerou, Benatky nad Jizerou

Jiří Zace
+420 607 116 825
jiri.zacek@wellpack.cz

 
CHEP Szolgáltató Központ, Olmütz
Hamerska 812/19, 779 00, Olomouc – Holice, 779 00, Olomouc – Holice

Karel Broda
+420 739 887 891
karel.broda@wellpack.cz

 
Csomagolóközpont, Jirice
Petra Mekotova Vesela
+420 702 091 061
petra.vesela@wellpack.cz

Egyéb kapcsolatok:
Antonin Nechyba
+420 702 137 796
antonin.nechyba@wellpack.cz

Nikola Podhorska
+420 725 864 601
nikola.podhorska@wellpack.cz

Jurij Jegorov
+420 725 733 482
jurij.jegorov@wellpack.cz

WELL PACK Hungaria Kft

GLP Gyal Logisztikai Központ,
Gorcsev Ivan u. 1, 2051, Gyal

Bús Péter
+36 30 295 61 53
peter.bus@wellpack.hu

CHEP Biatorbagy szolgáltató központ
Rozália park 11
2051 Biatorbagy, Magyarország
Horváth Attila
+ 36 30 1536872
attila.horvath@wellpack.hu

Szállítási Szervizközpont Budaörs
Sanduly Szilárd
+420 703 611 837
szilard.sanduly@wellpack.hu
TimoCom: 378867

WELL PACK Sp. Z o.o.

Aleja Ofiar Terroryzmu 11 Września 12,
92-410, Łódź
info@wellpack.pl

Szymon Walczak
+48 501 981 248
szymon.walczak@wellpack.org

Piotr Bińczyk
+48 503 420 513
piotr.binczyk@wellpack.org

WELL PACK Romania SRL

Virginia no.3 utca, CT Park,
077096, Dragomiresti-Deal

Catalin Barbu
+40 751 190 006
catalin.barbu@wellpack.org

WELL PACK Russia LLC

142050, Sztancsionnaja utca 3, 2. szoba,
Belye Stolby dist., Domodedovo, Moszkva

Vjacseszlav Lobanov
+79 03 026 35 65
vyacheslav.lobanov@wellpack.org

WELL PACK Kft

Cégazonosító: 13596201
Adószám: 398 5132 59

Hivatalos cím: 63-66 Hatton Garden, Fifth Floor, Suite 23, London, England, EC1N 8LE

Diana Shvets
Diana.shvets@wellpack.org

WELL PACK Romania SRL

Virginia no.3 utca, CT Park,
077096, Dragomiresti-Deal

Catalin Barbu
+40 751 190 006
catalin.barbu@wellpack.org