Do what you do best and outsource the rest!

WYBIERZ KRAJE:

  • Polska
  • Niemcy
  • Austria
  • Francja
  • Serbia
  • Republika Czeska
  • Anglia
  • Węgry
  • Grecja
  • Rumunia
  • Irlandii
  • Holandia
  • Norwegia

Skontaktuj się z nami

WELL PACK Sp. z o.o.

 

Aleja Ofiar

92-410, Łódź
Terroryzmu 11 Września 12,

92-410, Łódź

info@wellpack.pl

 

Szymon Walczak

+48 501 981 248

szymon.walczak@wellpack.org

 

Piotr Bińczyk

+48 503 420 513

piotr.binczyk@wellpack.org

 

Montaż Mebli, Transport,
Przechowywanie i Usługi Dodatkowe:

Maciej Kuśmider

+48 576 488 885

maciej.kusmider@wellpack.pl

WELL PACK Deutschland GmbH

 

Centrum mycia

Gewerbestrasse 23, 312 75, Lehrte

washing@wellpack.org

hannover@wellpack.org

 

WELL PACK Maritime GmbH

Magazyn logistyczny Lehrte

Gewerbestrasse 23, 312 75, Lehrte

warehousing.de@wellpack.org

 

Magazyn logistyczny Crailsheim

Pistoriusstraße 37, 74564 Crailsheim

horst.hinz@wellpack.org

 

Centrum usług CHEP Erfurt

Alte Mittelhäuser Straße 21

D- 99091 Erfurt

Georgios Tsikiridis

+49 162 734 8548

georgios.tsikiridis@wellpack.org

WELL PACK GmbH

 

Centrum mycia

Gewerbestraße 10, 2721 Bad Fischau-Brunn

office@wellpack.at

+43 (0) 2248 211 18

 

Centrum mycia

Wiesenstrasse 60, A-4600, Wels

wels@wellpack.at

+43 (0) 7242 21 40 11

 

Richard Svatek

+43 660 50 50 160

Richard.svatek@wellpack.org

 

Dział transportu

Wiesenstrasse 60, A-4600, Wels

+43 (0) 7242 21 40 50
dispo@wellpack.at

 

Centrum mycia Bad Fischau

Gewerbestraße 10

A-2721 Bad Fischau | Österreich

bdf@wellpack.at

WELL PACK Francja

 

Magazyn – Parc Prologis Batiment
3 Rue Thomas Edison, 91090, Lisses
Diana Shvets
Diana.shvets@wellpack.org

WELL PACK d.o.o Beograd

 

Centrum mycia
Stara Pazova Street,
EVROPSKA bb
Identyfikator firmy: 113123322

 

Bojan Milutinovic
bojan.milutinovic@wellpack.rs

WELL PACK s.r.o.

 

Siedziba:

Za Sedmidomky, 15,

10100, Prague 10,

REGON: 28214889 Numer Podatkowy: CZ28214889

Zarejestrowana w Rejestrze Handlowym prowadzonym przez Sąd Miejski w Pradze, dział C, wpis 133100

Połączenie bankowe:

Ceska sporitelna, a. S.

Olbrachtova 1929/62, 140 00 Prague 4

CZK account no: 6279102/0800

IBAN: CZ3408000000000006279102

EUR account no .: 6762372/0800

IBAN: CZ8708000000000006762372

Kierownik obiektu/biura:

Biuro:

+420 797 843 677

office@wellpack.org

Recepcja:

 +420 241 433 342

HR / Oferty pracy, Praga:

Za Sedmidomky 15,101 00 Prague 10

Katerina Buchler

+420 601 391 449

katerina.buchler@wellpack.cz

Katerina Sadilkova

724892923

Katerina.sadilkova@wellpack.cz

HR / Oferty pracy, Brno, Pohorelice, Olomouc, Ostrava

Znojemska, 14, 69123, Pohoelice

Hana Nechybova

+420 703 669 535

hana.nechybova@wellpack.cz

Handel, Nabycia, Nowe Projekty

Petr Belohradsky

+420 602 744 237

petr.belohradsky@wellpack.org

Jaromir Opatrny

+420 606 631 831

jaromir.opatrny@wellpack.org

Milan Peffek

+420 602 208 127

milan.peffek@wellpack.cz

David Roznicek

+420 604 243 339

david.roznicek@wellpack.org

Vladimir Sajner

+420 722 957 387

Dział Transportu i Logistyki

Marie Jindriskova

+420 602 315 269

marie.jindriskova@wellpack.cz

Martin Bara

+420 602 315 268

martin.bara@wellpack.cz

Dział Finansowy

Fakturowanie (otrzymane faktury)

+420 241 433 342

uctarna@wellpack.org

Fakturowanie (wystawione faktury)

+420 607 006 556

fakturace@wellpack.cz

Księgowość

+420 721 700 124

uctarna@wellpack.org

Księgowość dla Klientów

+420 607 006 556

finance@wellpack.org

Magazyn Logistyczny, Mstetice

Log. park P3 Prague D11, building DC02, Mstetice 1052

David Roznicek

+420 604 243 339

david.roznicek@wellpack.org

Magazyn Logistyczny, Nehvizdy

Log.park 3 Prague D11, building DC06,

Nehvizdy 1100, 250 81 Nehvizdy

David Roznicek

+420 604 243 339

Vladimir Sajner

+420 722 957 387

Magazyn, Sadska

Prazska, 148, 289 12, Sadska

Tomas Bartos

+420 775 729 235

tomas.bartos@wellpack.cz

Washing Center, Sadska

Podebradska 148, 289 12, Sadska

Tomas Bartos

+420 775 729 235

tomas.bartos@wellpack.cz

David Srp

+420 725 813 121

david.srp@wellpack.cz

CHEP Centrum Usługowe, Benatky

U Cukrovaru, 294b, 294 71, Benatky nad Jizerou

Jiri Zacek

+420 607 116 825

jiri.zacek@wellpack.cz

CHEP Centrum Usługowe, Olomouc

Hamerska 812/19, 779 00, Olomouc – Holice

Karel Broda

+420 739 887 891

karel.broda@wellpack.cz

Packing Center, Jirice

Tomáš Mataj

+420 703 665 781

Tomas.mataj@wellpack.cz

Dział Usług Komunalnych

Antonín Nechyba phone

+420 702137796

komunalnisluzby@wellpack.cz

Dział Usług Logistycznych

Antonín Nechyba

+420 702137796

antonin.nechyba@wellpack.org

Inne Kontakty:

Nikola Podhorska

+420 725 864 601

nikola.podhorska@wellpack.cz

Yuri Yegorov

+420 725 733 482

jurij.jegorov@wellpack.cz

WELL PACK Ltd

 

Company ID: 13596201

Tax ID: 398 5132 59

Legal address: 63-66 Hatton Garden,
Fifth Floor, Suite 23,
London, England, EC1N 8LE

Diana Shvets

Diana.shvets@wellpack.org

WELL PACK HUNGÁRIA KFT.

 

Hello Park Maglód, MG3 building

2234 Maglód, Takács Lajos út 2

Bús Péter

+36 30 295 61 53

peter.bus@wellpack.org

 

IRODAI ADMINISZTRÁCIÓ ÉS BÚTOR ÜZLETÁG PROJEKT MENEDZSER:

Májiné Berta Ivett

+36 30 412 86 10

ivett.berta.majine@wellpack.hu

 

IRODAI ADMINISZTRÁTOR:

Novák Fruzsina

+36 30 592 41 55

fruzsina.novak@wellpack.hu

 

Belföldi és külföldi szállítmányozás

2051 Biatorbágy

Rozália park 11.

Sanduly Szilárd

+420 703 611 837

szilard.sanduly@wellpack.hu

 

CHEP raklapjavító üzem és raktározás

2051 Biatorbágy

Rozália park 11.

Bridicska Milán

+36 30 1536 872

milan.bridicska@wellpack.hu

WELL PACK M.E.P.E.

 

Thesi Prari Moustaki

Aspropyrgos, 69, 19300,

Ateny

 

Panagiotis Stathis

+3 069 833 78 322

panagiotis.stathis@wellpack.org

WELL PACK Romania SRL

 

Strada Virginia 3, Park CT,

077096, Dragomiresti-Deal

 

Catalin Barbu

+40 751 190 006

catalin.barbu@wellpack.org

WELL PACK Irlandii

 

Dmytro Shvets

Dublin 3, D03 KH93, Ireland

+44 747 39 65 816

dmytro.shvets@wellpack.org

WELL PACK GLOBAL B.V.

 

Prins Hendrikkade 21 E,

1012TL Amsterdam

 

WELL PACK Repair Shop

Denemarkenlaan 11,

2391 PZ Hazerswoude-Dorp

 

Diana Shvets

Diana.shvets@wellpack.org

WELL PACK Norwegia

 

Stavanger, Rogaland, Norwegia

Katerina Ruiz Caicedo

katerina.ruizcaicedo@wellpack.org