Do what you do best and outsource the rest!

WYBIERZ KRAJE:

  • Niemcy
  • Austria
  • Republika Czeska
  • Anglia
  • Węgry
  • Polska
  • Grecja
  • Rumunia
  • Rosja

Skontaktuj się z nami

WELL PACK Deutschland GmbH
 
Centrum mycia

Gewerbestrasse 23, 312 75, Lehrte

washing@wellpack.org

hannover@wellpack.org

 

WELL PACK Maritime GmbH

Magazyn logistyczny Lehrte

Gewerbestrasse 23, 312 75, Lehrte

warehousing.de@wellpack.org

 

Magazyn logistyczny Crailsheim

Pistoriusstraße 37, 74564 Crailsheim

horst.hinz@wellpack.org

 

Centrum usług CHEP Erfurt

Alte Mittelhäuser Straße 21

D- 99091 Erfurt

Georgios Tsikiridis

+49 176 24070025

georgios.tsikiridis@wellpack.org

WELL PACK GmbH

 

Centrum mycia

Altes Dorf 11-12, A-2282, Markgrafneusiedl

office@wellpack.at

+43 (0) 2248 211 18

 

Centrum mycia

Wiesenstrasse 60, A-4600, Wels

wels@wellpack.at

+43 (0) 7242 21 40 11

 

Alexander Lumplecker

+43 676 421 20 24

alexander.lumplecker@wellpack.org

 

Dział transportu

Wiesenstrasse 60, A-4600, Wels

+43 (0) 7242 21 40 50
dispo@wellpack.at

 

Magazyn logistyczny WELL PACK GmbH

Fuhrgasse 2, 2201 Seyring

office@wellpack.at

+43 (0) 2248 211 18

WELL PACK s.r.o.

Siedziba główna

Za Sedmidomky, 15,

10100, Praga 10,

Identyfikator firmy: 28214889 NIP: CZ28214889

Spółka zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Miejski w Pradze, dział C, pozycja 133100.

 

Dane bankowe:

Ceska sporitelna, a. S.

Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praga 4

Czeski numer rachunku bankowego: 6279102/0800

IBAN: CZ3408000000000006279102

Europejski numer rachunku bankowego: 6762372/0800

IBAN: CZ8708000000000006762372

 

Kierownik obiektu / biura:

Biuro

+420 797 843 677

office@wellpack.org

 

Recepcja:

+420 241 433 342

 

Dział kadr / oferty pracy – Praga:

Za Sedmidomky 15,101 00 Praga 10

 

Katerina Buchler

+420 601 391 449

katerina.buchler@wellpack.cz

 

Kateřina Sadilkova

+420 724 892 923

katerina.sadilkova@wellpack.cz

 

Nikola Lauova

+420 602 600 092

nikola.lauova@wellpack.cz

 

Dział kadr / oferty pracy – Moravskoslezsky kraj

Sochorova 26, Brno – Žabovřesky

 

Hana Nechybova

+420 703 669 535 

hana.nechybova@wellpack.cz

 

Handel, przejęcia, nowe projekty

Petr Belohradsky

+420 602 744 237

petr.belohradsky@wellpack.org

 

Jaromir Opatrny

+420 606 631 831

jaromir.opatrny@wellpack.org

 

Milan Peffek

+420 602 208 127

milan.peffek@wellpack.cz

 

David Roznicek

+420 604 243 339

david.roznicek@wellpack.org

 

Radek Novotny

+420 722 957 387

radek.novotny@wellpack.org

 

Dział logistyki transportu:

Marie Jindriskova

+420 602 315 269

marie.jindriskova@wellpack.cz

 

Martin Bara

+420 602 315 268

martin.bara@wellpack.cz

 

Dział finansów:

Faktury (otrzymane)

+420 241 433 342

uctarna@wellpack.org

 

Faktury (wystawione)

+420 607 006 556

fakturace@wellpack.cz

 

Księgowość płacowa

+420 721 700 124

uctarna@wellpack.org

 

Dział finansów dla klientów

+420 607 006 556

finance@wellpack.org

 

Magazyn Eden

Za Sedmidomky, 15, 101 00, Praga 10

 

Petra Mekotova Vesela

+420 702 091 061

petra.vesela@wellpack.cz

 

Magazyn logistyczny Mstetice

Park log. P3 Praga D11, budynek DC02, Mstetice 1052

 

David Roznicek

+420 604 243 339

david.roznicek@wellpack.org

 

Magazyn Sadska

Prazska, 148, 289 12, Sadska

 

Tomas Bartos

+420 775 729 235

tomas.bartos@wellpack.cz

 

Centrum mycia Sadska

Podebradska 148, 289 12, Sadska

Tomas Bartos

+420 775 729 235

tomas.bartos@wellpack.cz

 

David Srp

+420 725 813 121

david.srp@wellpack.cz

 

Centrum usług CHEP Benatky

U Cukrovaru, 294b, 294 71, Benatky nad Jizerou

 

Jiri Zace

+420 607 116 825

jiri.zacek@wellpack.cz

 

Centrum usług CHEP Ołomuniec

Hamerska 812/19, 779 00, Ołomuniec – Holice

 

Karel Broda

+420 739 887 891

karel.broda@wellpack.cz

 

Centrum pakowania Jirice

Petra Mekotova Vesela

+420 702 091 061

petra.vesela@wellpack.cz

 

Pozostałe osoby do kontaktu:

Antonin Nechyba

+420 702 137 796

antonin.nechyba@wellpack.cz

 

Nikola Podhorska

+420 725 864 601

nikola.podhorska@wellpack.cz

 

Yuri Yegorov

+420 725 733 482

jurij.jegorov@wellpack.cz

WELL PACK Ltd

Company ID: 13596201

Tax ID: 398 5132 59

Legal address: 63-66 Hatton Garden,
Fifth Floor, Suite 23,
London, England, EC1N 8LE

Diana Shvets

Diana.shvets@wellpack.org

WELL PACK Hungaria Kft

 

GLP Gyal Logisztikai Központ, 

Gorcsev Ivan u. 1, 2051, Gyal

Peter Bús

+36 30 295 61 53

peter.bus@wellpack.hu

 

Dział Transportu

Rozalia Park 11

2051 Biatorbagy

Szilard Sanduly

+420 703 611 837

szilard.sanduly@wellpack.hu

 

WELL PACK Sp. z o.o.


Aleja Ofiar

92-410, Łódź
Terroryzmu 11 Września 12,

92-410, Łódź

info@wellpack.pl

 

Szymon Walczak

+48 501 981 248

szymon.walczak@wellpack.org

 

Piotr Bińczyk

+48 503 420 513

piotr.binczyk@wellpack.org

WELL PACK M.E.P.E.

 

Thesi Prari Moustaki

Aspropyrgos, 69, 19300,

Ateny

 

Alexandros Kioussis

+30 210 559 5421

alexandros.kioussis@wellpack.gr

WELL PACK Romania SRL

 

Strada Virginia 3, Park CT,

077096, Dragomiresti-Deal

 

Catalin Barbu

+40 751 190 006

catalin.barbu@wellpack.org

WELL PACK Russia LLC

 

142050, Ulitsa Stantsionnaya 3, pokój nr 2,

Belye Stolby, Domodedovo, Moskwa

 

Vyacheslav Lobanov

+79 03 026 35 65

vyacheslav.lobanov@wellpack.org