Do what you do best and outsource the rest!

ALEGEȚI ȚARA:

  • România
  • Germania
  • Franţa
  • Serbia
  • Austria
  • Republica Cehă
  • Regatul Unit
  • Ungaria
  • Polonia
  • Grecia
  • Irlanda
  • Olanda
  • Norvegia

Contactează-ne

WELL PACK Romania SRL
 

Str. Virginia nr. 3, CT Park,

077096, Dragomirești-Deal

 

Cătălin Barbu

+40 751 190 006

catalin.barbu@wellpack.org

WELL PACK Deutschland GmbH

 

Centru de spălare

Gewerbestrasse 23, 312 75, Lehrte

washing@wellpack.org

hannover@wellpack.org

 

WELL PACK Maritime GmbH

Depozitul logistic Lehrte  

Gewerbestrasse 23, 312 75, Lehrte

warehousing.de@wellpack.org

 

Depozitul logistic Crailsheim                                       

Pistoriusstraße 37, 74564 Crailsheim

horst.hinz@wellpack.org

 

Centru de servicii CHEP Erfurt

Alte Mittelhäuser Straße 21

D- 99091 Erfurt

Georgios Tsikiridis

+49 162 734 8548

georgios.tsikiridis@wellpack.org

WELL PACK Franţa

 

Depozit – Parc Prologis Batiment
3 Rue Thomas Edison, 91090, Lisses

Diana Shvets

Diana.shvets@wellpack.org

WELL PACK d.o.o Beograd

 

Centru de spălare
Stara Pazova Street,
EVROPSKA bb
ID-ul companiei: 113123322

 

Bojan Milutinovic
bojan.milutinovic@wellpack.rs

WELL PACK GmbH

 

Centru de spălare

Gewerbestraße 10, 2721 Bad Fischau-Brunn

office@wellpack.at

+43 (0) 2248 211 18

 

Centru de spălare

Wiesenstrasse 60, A-4600, Wels

wels@wellpack.at

+43 (0) 7242 21 40 11

 

Richard Svatek

+43 660 50 50 160

Richard.svatek@wellpack.org

 

Divizia de transport

Wiesenstrasse 60, A-4600, Wels

+43 (0) 7242 21 40 50
dispo@wellpack.at

 

Centru de spălare Bad Fischau

Gewerbestraße 10

A-2721 Bad Fischau | Österreich

bdf@wellpack.at

WELL PACK s.r.o.

 

Sediul social

Za Sedmidomky, 15,

10100, Praga 10,

ID-ul companiei: 28214889 Cod fiscal: CZ28214889

Înregistrată în Registrul Comerțului
de pe lângă Tribunalul Municipal din
Praga, secțiunea C, se introduce 133100

 

Informații bancare:

Ceska sporitelna, a. S.

Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praga 4

CZK cont bancar nr.: 6279102/0800

IBAN: CZ3408000000000006279102

cont bancar în EUR cu nr .: 6762372/0800

IBAN: CZ8708000000000006762372

Manager unitate/Birou:

+420 797 843 677

office@wellpack.org

 

Recepție:

+420 241 433 342

 

Resurse umane / Oferte de muncă, Praga:

Za Sedmidomky 15,101 00 Praga 10

Katerina Buchler

+420 601 391 449

katerina.buchler@wellpack.cz

 

 

HR/Oferte de munca, Brno, Pohorelice, Olomouc, Ostrava

Znojemska, 14, 69123, Pohoelice

Hana Nechybova

+420 703 669 535

hana.nechybova@wellpack.cz

 

Tranzacții, Achiziții, Proiecte Noi

Petr Belohradsky

+420 602 744 237

petr.belohradsky@wellpack.org

 

Jaromir Opatrny

+420 241 433 342

jaromir.opatrny@wellpack.org

 

Milan Peffek

+420 602 208 127

milan.peffek@wellpack.cz

 

David Roznicek

+420 604 243 339

david.roznicek@wellpack.org

 

Vladimir Sajner

+420 722 957 387

vladimir.sajner@wellpack.org

 

Divizia de logistică a transporturilor:

 

Marie Jindriskova

+420 602 315 269

marie.jindriskova@wellpack.cz

 

Martin Bara

+420 602 315 268

martin.bara@wellpack.cz

 

Departamentul financiar:

Facturare (Facturi primite)

+420 241 433 342

uctarna@wellpack.org

 

Facturare (Facturi emise)

+420 607 006 556

fakturace@wellpack.cz

 

Evidență salarizare

+420 721 700 124

uctarna@wellpack.org

 

Departamentul financiar pentru clienți

+420 607 006 556

finance@wellpack.org

 

Depozit logistic, Mstetice

Log. park P3 Prague D11, building DC02, Mstetice 1052

David Roznicek

+420 604 243 339

david.roznicek@wellpack.org

 

Depozit logistic, Nehvizdy

Log. park 3 Prague D11, building DC06,

Nehvizdy 1100, 250 81 Nehvizdy

David Roznicek

+420 604 243 339

 

Vladimir Sajner

+420 722 957 387

 

Depozit, Sadska

Prazska, 148, 289 12, Sadska

Tomas Bartos

+420 775 729 235

tomas.bartos@wellpack.cz

 

Centrul de spălare, Sadska

Podebradska 148, 289 12, Sadska

Tomas Bartos

+420 775 729 235

tomas.bartos@wellpack.cz

 

David Srp

+420 725 813 121

david.srp@wellpack.cz

 

CHEP Service Center, Benatky

U Cukrovaru, 294b, 294 71, Benatky nad Jizerou

Jiří Žáček

+420 607 116 825

jiri.zacek@wellpack.cz

 

CHEP Service Center, Olomouc

Hamerska 812/19, 779 00, Olomouc – Holice

Karel Broda

+420 739 887 891

karel.broda@wellpack.cz

 

Centru de ambalare, Jirice

Tomáš Mataj

+420 703 665 781

Tomas.mataj@wellpack.cz

 

Divizia Servicii Comunale

Antonín Nechyba phone

+420 702137796

komunalnisluzby@wellpack.cz

 

Divizia Servicii Logistice

Antonín Nechyba

+420 702137796

antonin.nechyba@wellpack.org

 

Alte persoane de contact:

Nikola Podhorska

+420 725 864 601

nikola.podhorska@wellpack.cz

 

Yuri Yegorov

+420 725 733 482

jurij.jegorov@wellpack.cz

WELL PACK Ltd

 

ID companie: 13596201

Cod fiscal: 398 5132 59

Adresă legală: 63-66 Hatton Garden, Fifth Floor, Suite 23, London, England, EC1N 8LE

Diana Shvets

Diana.shvets@wellpack.org

WELL PACK HUNGÁRIA KFT.

 

Hello Park Maglód, MG3 building

2234 Maglód, Takács Lajos út 2

Bús Péter

+36 30 295 61 53

peter.bus@wellpack.org

 

IRODAI ADMINISZTRÁCIÓ ÉS BÚTOR ÜZLETÁG PROJEKT MENEDZSER:

Májiné Berta Ivett

+36 30 412 86 10

ivett.berta.majine@wellpack.hu

 

IRODAI ADMINISZTRÁTOR:

Novák Fruzsina

+36 30 592 41 55

fruzsina.novak@wellpack.hu

 

Belföldi és külföldi szállítmányozás

2051 Biatorbágy

Rozália park 11.

Sanduly Szilárd

+420 703 611 837

szilard.sanduly@wellpack.hu

 

CHEP raklapjavító üzem és raktározás

2051 Biatorbágy

Rozália park 11.

Bridicska Milán

+36 30 1536 872

milan.bridicska@wellpack.hu

WELL PACK Sp. Z o.o.

 

Aleja Ofiar Terroryzmu 11 Września 12,

92-410, Łódź

info@wellpack.pl

 Szymon Walczak

+48 501 981 248

szymon.walczak@wellpack.org

 

Piotr Bińczyk

+48 503 420 513

piotr.binczyk@wellpack.org

 

Asamblare Mobilier, Transport,
Depozitare și Alte Servicii Suplimentare:

Maciej Kusmider

+48 576 488 885

maciej.kusmider@wellpack.pl

WELL PACK M.E.P.E.

 

Thesi Prari Moustaki

Aspropyrgos, 69, 19300,

Atena

Panagiotis Stathis

+3 069 833 78 322

panagiotis.stathis@wellpack.org

WELL PACK Irlanda

 

Dmytro Shvets

Dublin 3, D03 KH93, Ireland

+44 747 39 65 816

dmytro.shvets@wellpack.org

WELL PACK GLOBAL B.V.

 

Prins Hendrikkade 21 E,

1012TL Amsterdam

 

WELL PACK Repair Shop

Denemarkenlaan 11,

2391 PZ Hazerswoude-Dorp

 

Diana Shvets

Diana.shvets@wellpack.org

WELL PACK Norvegia

 

Stavanger, Rogaland, Norvegia

Katerina Ruiz Caicedo

katerina.ruizcaicedo@wellpack.org