Do what you do best and outsource the rest!

Business development manager -fulfillment a transportní logistika

Country: Czech Republic

Work experience: 5 years

Vacancy description:

Rozumíte skladování a fulfillmentu i transportní logistice? Chcete mít nezastropované bonusy a podíl na zisku po celou dobu spolupráce?

Aktuálně hledáme schopného business developera, který má dobrou profesní síť a věří si, že dokáže přinést zajímavé obchody a být za to náležitě zaplacen.

WELL PACK – v divizi skladování zajišťuje komplexní služby v oblasti skladových operací. Máme moderní multi-klientská skladová centra v oblasti Praha-Východ, pro které hledáme nové klienty.

Zároveň rozšiřujeme náš vozový park za účelem možnosti poskytnout naše kapacity novým zákazníkům v oblasti transport.

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání nových klientů pro fullfilment a transportní logistiku
  • vyhodnocování obchodních příležitostí, monitoring a analýza trhu
  • příprava cenové kalkulace nabídek a komunikace s klienty
  • spolupráce na implementaci zákazníků do provozu (hlavně zajištění vstupních informací od klientů)
  • další ad hoc projekty (např: spolupráce na marketingových aktivitách apod. )

Co nabízíme:

  • fix + podíl na zisku ze získaných obchodů po celou dobu spolupráce
  • služební vozidlo, notebook, telefon
  • možnost občasné práce z domova

Požadujeme:

  • obchodní talent a schopnost rozvíjet a dotahovat obchodní případy do úspěšného konce
  • znalost procesní logistiky, celkově logistického a dopravního trhu
  • orientace na výsledek, reprezentativní vystupování
  • komunikativní angličtina (vést obchodní jednání a zaslat nabídky)
  • praxe na podobné pozici min. 5 let with indication of salary expectation.

Ucházet se o místo

Děkujeme za Vaši zprávu, brzy se Vám ozveme