Do what you do best and outsource the rest!

Manažer prodeje

Název pozice: Sales Manager / Manažer prodeje

Země: Česká republika

Pracovní zkušenosti: 2 a více let

Vzdělání: VŠ/SŠ

O společnosti

Společnost WELL PACK s. r.o. je mezinárodním partnerem pro komplexní logistické a skladové služby, RPC mytí a dopravní řešení. Společnost je zastoupena v 8 evropských zemích s více než 2 500 zaměstnanci.

Koho hledáme?

Lidi se zdravým rozumem, kteří mají rádi výzvy a jsou schopni pracovat samostatně.

Co je pro nás důležité?

Důvěra, spolehlivost, pozitivní energie.

Popis volné pozice:

Pracovní náplň:

  • Kontakt potenciálních zákazníků za účelem představení společnosti a prezentování dostupných služeb
  • Budování vztahů s novými klienty
  • Navrhování životaschopných řešení za účelem zlepšení zkušeností klientů
  • Vyjednávání/uzavírání obchodů
  • Spolupráce se členy firemního týmu za účelem dosažení lepších výsledků
  • Pravidelné srovnávání s konkurenty
  • Sladění s vedením prostřednictvím týdenního vykazování
  • Aktualizace všech informací o zákaznících a oblastech v systému reportování
  • Podpora všech kanálů při každodenních požadavcích na informace
  • Správa interního vyplňování dokumentů týkajících se výběrových řízení
  • Pomoc při organizaci a přípravě setkání se zákazníky

Požadujeme:

  • 2 a více let praxe v B2C a B2B prodeji
  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnosti při oslovování potenciálních zákazníků za účelem předvedení našich služeb a produktů
  • Týmový hráč s energií a nadšením a vysokou flexibilitou
  • Prokazatelná znalost prodejní techniky
  • Schopnost pracovat v dynamickém prostředí a pod tlakem
  • Odborná angličtina, němčina nebo jakýkoli evropský jazyk výhodou
  • Dochvilnost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Aktivní roli ve stabilní a rostoucí firmě s globální sítí
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Vhodný bonusový motivační systém

Ucházet se o místo

Děkujeme za Vaši zprávu, brzy se Vám ozveme