Do what you do best and outsource the rest!

Řidič nákladního vozidla

Název pozice: Řidič nákladního vozidla

Země: Česká republika

Pracovní zkušenosti: 5 let

O společnosti

Společnost WELL PACK s.r.o. je mezinárodním partnerem pro komplexní logistické a skladové služby, RPC mytí a dopravní řešení. Společnost je zastoupena v 8 evropských zemích s více než 2 500 zaměstnanci.

Koho hledáme?

Lidi se zdravým rozumem, kteří mají rádi výzvy a jsou schopni pracovat samostatně.

Co je pro nás důležité?

Důvěra, spolehlivost, pozitivní energie.

Popis volné pozice:

Pracovní náplň:

  • Náš tým řidičů je povinen bezpečně doručit zboží do 8 zemí EU: Česká republika, Německo, Rakousko, Rusko, Polsko, Řecko, Maďarsko a Rumunsko
  • Přeprava různého zboží. neustálá přeprava plastových nádob a obalových materiálů
  • Spolupráce se všemi kolegy
  • Efektivita a produktivita práce
  • Správa technických problémů nákladního vozidla

Požadujeme:

  • Oddaný, tvrdě pracující člověk
  • Vynikající technické schopnosti
  • Adaptabilita na nové technologie a procesy
  • Cizí jazyk – upřednostňuje se angličtina
  • Časová flexibilita, diplomacie a zvládání stresu
  • Řidičský průkaz (sk. C)
  • Ne více než dva přestupky při řízení osobního nebo firemního motorového vozidla za poslední tři roky
  • Žádné závažné dopravní přestupky při provozu firemního motorového vozidla za poslední tři roky
  • Za posledních deset let žádná nebezpečná jízda zahrnující usvědčení z alkoholu/drog
  • Žádné nehody, kterým by bylo možné předejít, za poslední tři roky při provozu firemního motorového vozidla
  • Žádné nehody, kterým lze předejít a které by zaznamenalo ministerstvo dopravy (kolize se zdravotním následkem a/nebo vyžadující si okamžité lékařské ošetření mimo místo nehody), při řízení užitkového motorového vozidla za posledních deset let
  • Žádné dopravní nehody, kterým by bylo možné předejít, vedoucí k úmrtí nebo katastrofálnímu zranění v historii řízení firemního motorového vozidla

Nabízíme:

  • Aktivní roli ve stabilní a rostoucí firmě s globální sítí
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Vhodný bonusový motivační systém

Ucházet se o místo

Děkujeme za Vaši zprávu, brzy se Vám ozveme