Do what you do best and outsource the rest!

Řidič VZV

Země: Česká republika

Pracovní zkušenosti: 3 roky

O společnosti

Společnost WELL PACK s.r.o. je mezinárodním partnerem pro komplexní logistické a skladové služby, RPC mytí a dopravní řešení. Společnost je zastoupena v 8 evropských zemích s více než 2 500 zaměstnanci.

Koho hledáme?

Lidi se zdravým rozumem, kteří mají rádi výzvy a jsou schopni pracovat samostatně.

Co je pro nás důležité?

Důvěra, spolehlivost, pozitivní energie.

Popis volné pozice:

Pracovní náplň:

  • Obsluha vysokozdvižného vozíku bezpečným a efektivním způsobem. Kontrola stavu VZV před použitím a dodržování stanovených bezpečnostních norem.
  • Nakládka a vykládka zboží a materiálů do a z dodávkových vozů. Kontrola a příprava nákladního vozu při vykládce. Precizní příjem veškerého zboží a dodaných materiálů do skladu.
  • Bezpečná přeprava zboží a palet po celém skladu. Používání paletového zvedáku de potřeby.
  • Manipulace s poškozeným a zkaženým zbožím v souladu se zásadami a postupy společnosti.
  • Udržování uklizeného, čistého a organizovaného skladu.  Obecná údržba včetně odstraňování odpadků a kartonů ze skladu.
  • Dodržování všech zásad a postupů skladu.
  • Splnění dalších úkolů dle zadání a možná práce i v jiných odděleních.

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenosti s provozem vysokozdvižného vozíku výhodou, ale nejsou podmínkou
  • Oddaný, tvrdě pracující člověk
  • Vynikající technické schopnosti
  • Adaptabilita na nové technologie a procesy
  • Cizí jazyk – angličtina výhodou, ale není podmínkou
  • Časová flexibilita, diplomacie a zvládání stresu

Nabízíme:

  • Aktivní roli ve stabilní a rostoucí firmě s globální sítí
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Vhodný bonusový motivační systém

Ucházet se o místo

Děkujeme za Vaši zprávu, brzy se Vám ozveme