Do what you do best and outsource the rest!

Technik údržby

Název pozice: Technik údržby

Země: Česká republika, Rakousko, Německo

Pracovní zkušenosti: 3 roky

O společnosti

Společnost WELL PACK s.r.o. je mezinárodním partnerem pro komplexní logistické a skladové služby, RPC mytí a dopravní řešení. Společnost je zastoupena v 8 evropských zemích s více než 2 500 zaměstnanci.

Koho hledáme?

Lidi se zdravým rozumem, kteří mají rádi výzvy a jsou schopni pracovat samostatně.

Co je pro nás důležité?

Důvěra, spolehlivost, pozitivní energie.

Pracovní náplň:

  • Denní technická údržba mycí linky plastových přepravek – nízkonapěťová elektrická oblast
  • Zajištění pravidelných kontrol a oprav mycí linky
  • Základní školení pro obsluhu mycí linky
  • Spolupráce při řešení technických změn a případných komplikací
  • Opravy elektrických zařízení
  • Odstraňování problémů a plánovaná údržba
  • Oprava/výměna dílů v rozvaděči
  • Elektrotechnické a zámečnické práce na zařízeních, především na automatických mycích linkách plastových boxů
  • Provádění oprav ve výrobní hale souvisejících s údržbou zařízení za účelem podpory vynikajícího provozního stavu strojů
  • Drobné svařování (opravy)

Požadujeme:

  •   Technické vzdělání a praxe min. 3 roky v opravách a údržbě strojů nebo výrobních zařízení (v oblasti slaboproudých rozvodů)
  •   Svářečský průkaz – základní kurz svařování nerezu výhodou
  •  Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka s ochotou se dále vzdělávat
  •  Uživatelská znalost MS Office
  •  Řidičský průkaz kategorie B – aktivní řidič
  •   Spolehlivost, dochvilnost a týmový hráč
  •   Aktivní a pozitivní přístup k svěřeným úkolům
  •   Schopnost rozhodovat a řešit problémy
  •   Ochota dlouhodobě pracovat v zahraničí

Nabízíme:

  • Aktivní roli ve stabilní a rostoucí firmě s globální sítí
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Vhodný bonusový motivační systém

Ucházet se o místo

Děkujeme za Vaši zprávu, brzy se Vám ozveme