Do what you do best and outsource the rest!

Inżynier

Kraj: Niemcy

Doświadczenie zawodowe: 5 lat

O firmie

WELL PACK s.r.o. to międzynarodowy partner w zakresie kompleksowej logistyki, usług magazynowych, mycia PPWU i rozwiązań transportowych. Firma prowadzi działalność w 8 krajach europejskich i zatrudnia ponad 2 tys. pracowników.

Kogo potrzebujemy?

Osób obdarzonych zdrowym rozsądkiem, lubiących wyzwania i potrafiących pracować samodzielnie.

Co jest dla nas ważne?

Zaufanie, niezawodność, pozytywne nastawienie.

Opis stanowiska:

Obowiązki:

  • przygotowywanie standardowych instrukcji pracy, rzutów poziomych i konfiguracji składowania materiałów,
  • ustawianie materiałów produkcyjnych i poprawa wykorzystania przestrzeni poprzez projektowanie,
  • opracowywanie opartej na danych metody prognozowania zmian konfiguracji magazynu,
  • wprowadzanie usprawnień, złożonych zmian procesowych i zmian technologicznych, w tym tworzenie podstawowego zespołu, przypisywanie / raportowanie do komitetu sterującego, przewidywanie wysiłków związanych z wdrożeniem i identyfikowanie wpływu na działalność
  • koordynowanie i przekazywanie informacji technicznych na wszystkich poziomach organizacji, w tym od dostawców, kierowników projektów, członków zespołów produkcyjnych i kierowników operacyjnych,
  • tworzenie procedur wydziałowych w celu usprawnienia działalności.

Wymagane umiejętności:

  • 5-7 lat doświadczenia w pracy w środowisku operacyjnym,
  • wysokie umiejętności zarządzania projektami, w tym opracowywania planów projektu, harmonogramów, budżetów, proponowanych schematów, wymagań dotyczących zasobów, obliczania ROI itp.,
  • praktyczna znajomość zestawu narzędzi lean i umiejętność wykorzystania zasad lean w celu zmniejszenia ilości odpadów,
  • praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów i wdrażaniu środków zaradczych w ramach własnych obszarów odpowiedzialności,
  • znajomość narzędzi i sprzętu do produkcji oraz ich wpływu na dokładność wymiarową,
  • doświadczenie w kierowaniu projektami w bardzo dynamicznym środowisku produkcyjnym o niskiej skali produkcji,
  • stopień naukowy w dziedzinie inżynierii przemysłowej.

Co oferujemy:

  • aktywną rolę w stabilnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie o zasięgu globalnym,
  • możliwość uczestniczenia w interesujących projektach,
  • atrakcyjny system premiowy.

Thank you for your message, we will contact you shortly.