Do what you do best and outsource the rest!

Kierowca samochodu ciężarowego

Kraj: Czechy

Doświadczenie zawodowe: 5 lat

O firmie

WELL PACK s.r.o. to międzynarodowy partner w zakresie kompleksowej logistyki, usług magazynowych, mycia PPWU i rozwiązań transportowych. Firma prowadzi działalność w 8 krajach europejskich i zatrudnia ponad 2 tys. pracowników.

Kogo potrzebujemy?

Osób obdarzonych zdrowym rozsądkiem, lubiących wyzwania i potrafiących pracować samodzielnie.

Co jest dla nas ważne?

Zaufanie, niezawodność, pozytywne nastawienie.

Opis stanowiska:

Obowiązki:

  • nasz zespół kierowców jest zobowiązany do bezpiecznego dostarczania towarów do 8 krajów UE: do Czech, Niemiec, Austrii, Rosji, Polski, Grecji, Węgier i Rumunii.
  • transport różnych towarów, stałe przewożenie plastikowych pojemników i materiałów opakowaniowych,
  • współpraca z innymi pracownikami,
  • zapewnianie wydajności, osiąganie celów w zakresie produktywności,
  • zarządzanie kwestiami technicznymi dotyczącymi ciężarówki.

Wymagane umiejętności:

  • zaangażowanie i pracowitość,
  • doskonałe umiejętności techniczne,
  • zdolność adaptacji do nowych technologii i procesów,
  • języki obce – język angielski mile widziany,
  • elastyczność, dyplomacja i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych,
  • prawo jazdy dla kierowców komercyjnych (klasa A),
  • nie więcej niż dwa (2) wykroczenia drogowe podczas prowadzenia osobistego lub komercyjnego pojazdu silnikowego w ciągu ostatnich trzech (3) lat,
  • brak poważnych wykroczeń drogowych podczas prowadzenia komercyjnego pojazdu silnikowego w ciągu ostatnich trzech (3) lat,
  • brak wyroków za nieostrożną jazdę pod wpływem alkoholu/narkotyków w ciągu ostatnich dziesięciu (10) lat,
  • brak możliwych do uniknięcia wypadków* podczas prowadzenia komercyjnego pojazdu silnikowego w ciągu ostatnich trzech (3) lat,
  • brak możliwych do uniknięcia wypadków* podlegających rejestracji w wydziale komunikacji (kolizje skutkujące uszkodzeniem powodującym inwalidztwo i/lub natychmiastową pomocą medyczną poza miejscem zdarzenia) podczas prowadzenia komercyjnego pojazdu silnikowego w ciągu ostatnich dziesięciu (10) lat,
  • brak możliwych do uniknięcia wypadków* skutkujących śmiercią lub katastrofalnymi obrażeniami w historii prowadzenia pojazdu (komercyjny pojazd silnikowy).

Co oferujemy:

  • aktywną rolę w stabilnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie o zasięgu globalnym,
  • możliwość uczestniczenia w interesujących projektach,
  • atrakcyjny system premiowy.

Thank you for your message, we will contact you shortly.