Do what you do best and outsource the rest!

Kierownik logistyczny

Kraj: Czechy

Doświadczenie zawodowe: 5 lat

O firmie

WELL PACK s.r.o. to międzynarodowy partner w zakresie kompleksowej logistyki, usług magazynowych, mycia PPWU i rozwiązań transportowych. Firma prowadzi działalność w 8 krajach europejskich i zatrudnia ponad 2 tys. pracowników.

Kogo potrzebujemy?

Osób obdarzonych zdrowym rozsądkiem, lubiących wyzwania i potrafiących pracować samodzielnie.

Co jest dla nas ważne?

Zaufanie, niezawodność, pozytywne nastawienie.

Opis stanowiska:

Obowiązki:

  • planowanie strategiczne i zarządzanie logistyką, magazynem, transportem i obsługą klienta,
  • kierowanie pełnym cyklem zamówień oraz jego optymalizacja i koordynacja,
  • nawiązywanie kontaktów i prowadzenie negocjacji z dostawcami, producentami, sprzedawcami detalicznymi i konsumentami,
  • śledzenie jakości, ilości, poziomu zapasów, czasu dostawy, kosztów transportu i wydajności,
  • organizowanie przestrzeni magazynowej, katalogowanie towarów, planowanie tras i przetwarzanie przesyłek,
  • rozwiązywanie pojawiających się problemów i skarg,
  • nadzorowanie, trenowanie i szkolenie pracowników magazynu,
  • realizacja celów w zakresie kosztów, wydajności, dokładności i terminowości,
  • prowadzenie metryk i analizowanie danych w celu oceny wydajności i wdrażania ulepszeń,
  • przestrzeganie przepisów ustawowych i wykonawczych oraz wymogów ISO,
  • całodobowa gotowość do zarządzania operacjami.

Wymagane umiejętności:

  • tworzenie skutecznych zespołów i zarządzanie nimi,
  • skuteczne umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność ustalania priorytetów, struktury i harmonogramu zadań w celu zmaksymalizowania wysiłku i dotrzymania terminów,
  • zaangażowanie i pracowitość,
  • doskonałe zdolności techniczne,
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie przywództwa i podejmowania decyzji,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • zdolność adaptacji do nowych technologii i procesów,
  • min. 5 lat doświadczenia w branży logistycznej, najlepiej na podobnym stanowisku,
  • języki obce – język angielski obowiązkowy,
  • elastyczność, dyplomacja i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.

Co oferujemy:

  • aktywną rolę w stabilnym i rozwijającym się przedsiębiorstwie o zasięgu globalnym,
  • możliwość uczestniczenia w interesujących projektach,
  • atrakcyjny system premiowy.

Thank you for your message, we will contact you shortly.