Do what you do best and outsource the rest!

VYBERTE ZEMI:

  • Česká Republika
  • Francie
  • Srbsko
  • Spojené království
  • Německo
  • Rakousko
  • Maďarsko
  • Polsko
  • Řecko
  • Rumunsko
  • Irsko
  • Holandsko
  • Norsko

Kontaktujte nás

WELL PACK s.r.o.

 

Sídlo:

Za Sedmidomky 15, 10100, Praha 10

IČO: 28214889

DIČ: CZ28214889

Zapsaná v obchodním rejstříku

vedeném Městským soudem v Praze,

oddíl C, odstavec 133100

 

Bankovní spojení :

Česká spořitelna, a. s.

Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4

Číslo účtu – CZK: 6279102/0800

IBAN: CZ3408000000000006279102

Číslo účtu – EUR: 6762372/0800

IBAN: CZ8708000000000006762372

 

Kancelář managera:

+420 797 843 677

office@wellpack.org

 

Recepce:

+420 241 433 342

 

Personální oddělění / Nabídka práce, Praha:

Za Sedmidomky 15,

101 00 Praha 10

Katerina Buchler
+420 601 391 449

katerina.buchler@wellpack.cz

 

Personální oddělění / Nabídka práce, Brno, Pohorelice, Olomouc, Ostrava:

Znojemská, 14, 69123, Pohořelice

Hana Nechybová

+420 703 669 535

hana.nechybova@wellpack.cz

 

Obchod, akvizice, nové projekty

Petr Bělohradský

+420 602 744 237

petr.belohradsky@wellpack.org

 

Jaromír Opatrný

+420 241 433 342

jaromir.opatrny@wellpack.org

 

Milan Peffek

+420 602 208 127

milan.peffek@wellpack.cz

 

David Rožníček

+420 604 243 339

david.roznicek@wellpack.org

 

Vladimír Šajner

+420 722 957 387

vladimir.sajner@wellpack.org

 

Divize transportu:

Marie Jindříšková

+420 602 315 269

marie.jindriskova@wellpack.cz

 

Martin Bára

+420 602 315 268

martin.bara@wellpack.cz

 

Finanční oddělení:

Fakturace (přijaté faktury)

+420 241 433 342

uctarna@wellpack.org

 

Fakturace (vydané faktury)

+420 607 006 556

fakturace@wellpack.cz

 

Mzdové účetnictví

+420 721 700 124

uctarna@wellpack.org

 

Finanční oddělení pro klienty

+420 607 006 556

finance@wellpack.org

 

Sklad logistiky, Mstětice

Log. park P3 Praha 11, budova DC02,

Mstětice 1052

David Rožníček

+420 604 243 339

david.roznicek@wellpack.org

 

Sklad logistiky, Nehvizdy

Log.park 3 Praha 11, budova DC06,

Nehvizdy 1100, 250 81 Nehvizdy

David Rožníček

+420 604 243 339

david.roznicek@wellpack.org

 

Vladimír Šajner

+420 722 957 387

vladimir.sajner@wellpack.org

 

Sklad logistiky, Sadská

Pražská 148, 289 12, Sadská

Tomáš Bartoš

+420 775 729 235

tomas.bartos@wellpack.cz

 

Mycí centrum, Sadská

Poděbradská 148, 289 12, Sadská

Tomáš Bartoš

+420 775 729 235

tomas.bartos@wellpack.cz

 

David Srp

+420 725 813 121

david.srp@wellpack.org

 

Servisní centrum CHEP, Benátky

U Cukrovaru, 294b, 294 71,

Benatky nad Jizerou

Jiří Žáček

+420 607 116 825

jiri.zacek@wellpack.cz

 

Servisní centrum CHEP, Olomouc

Hamerska 812/19, 779 00, Olomouc – Holice

Karel Broda

+420 739 887 891

karel.broda@wellpack.cz

 

Centrum balení, Jiřice

Tomáš Mataj

+420 703 665 781

Tomas.mataj@wellpack.cz

 

Komunální služby

Antonín Nechyba

+420 702137796

komunalnisluzby@wellpack.cz

 

Divize logistických služeb

Antonín Nechyba

+420 702137796

antonin.nechyba@wellpack.org

 

Další kontakty:

Nikola Podhorská

+420 725 864 601

nikola.podhorska@wellpack.cz

 

Yuri Yegorov

+420 725 733 482

jurij.jegorov@wellpack.cz

WELL PACK Francie

 

Sklad – Parc Prologis Batiment

3 Rue Thomas Edison, 91090, Lisses

Diana Shvets

Diana.shvets@wellpack.org

WELL PACK d.o.o Beograd

 

Washing center

Stara Pazova Street,

EVROPSKA bb

IČO: 113123322

Bojan Milutinovic

bojan.milutinovic@wellpack.rs

WELL PACK Ltd

 

Company ID: 13596201

Tax ID: 398 5132 59

Legal address: 63-66 Hatton Garden,

Fifth Floor, Suite 23,

London, England, EC1N 8LE

Diana Shvets

Diana.shvets@wellpack.org

WELL PACK Deutschland GmbH

 

Centru de spălare

Gewerbestrasse 23, 312 75, Lehrte

washing@wellpack.org

hannover@wellpack.org

 

WELL PACK Maritime GmbH

Depozitul logistic Lehrte  

Gewerbestrasse 23, 312 75, Lehrte

warehousing.de@wellpack.org

 

Depozitul logistic Crailsheim                                       

Pistoriusstraße 37, 74564 Crailsheim

horst.hinz@wellpack.org

 

Centru de servicii CHEP Erfurt

Alte Mittelhäuser Straße 21

D- 99091 Erfurt

Georgios Tsikiridis

+49 162 734 8548

georgios.tsikiridis@wellpack.org

WELL PACK GmbH

 

Mycí centrum
Altes Dorf 11-12, A-2282, Markgrafneusiedl
office@wellpack.at
+43 (0) 2248 211 18

 

Mycí centrum
Wiesenstrasse 60, A-4600, Wels
wels@wellpack.at
+43 (0) 7242 21 40 11

 

Přepravní divize
Wiesenstrasse 60, A-4600, Wels
+43 (0) 7242 21 40 50
office.spedition@wellpack.at

 

Mycí centrum Bad Fischau

Gewerbestraße 10

A-2721 Bad Fischau | Österreich

bdf@wellpack.at

WELL PACK HUNGÁRIA KFT.

 

Hello Park Maglód, MG3 building

2234 Maglód, Takács Lajos út 2

Bús Péter

+36 30 295 61 53

peter.bus@wellpack.org

 

IRODAI ADMINISZTRÁCIÓ ÉS BÚTOR ÜZLETÁG PROJEKT MENEDZSER:

Májiné Berta Ivett

+36 30 412 86 10

ivett.berta.majine@wellpack.hu

 

IRODAI ADMINISZTRÁTOR:

Novák Fruzsina

+36 30 592 41 55

fruzsina.novak@wellpack.hu

 

Belföldi és külföldi szállítmányozás

2051 Biatorbágy

Rozália park 11.

Sanduly Szilárd

+420 703 611 837

szilard.sanduly@wellpack.hu

 

CHEP raklapjavító üzem és raktározás

2051 Biatorbágy

Rozália park 11.

Bridicska Milán

+36 30 1536 872

milan.bridicska@wellpack.hu

WELL PACK Sp. Z o.o.

 

Aleja Ofiar Terroryzmu 11 Września 12,

92-410, Łódź

info@wellpack.pl

 

Szymon Walczak

+48 501 981 248

szymon.walczak@wellpack.org

 

Piotr Bińczyk

+48 503 420 513

piotr.binczyk@wellpack.org

 

Montáž Nábytku, Doprava,
Skladování a Další Doplňkové Služby:

Maciej Kuśmider

+48 576 488 885

maciej.kusmider@wellpack.pl

WELL PACK M.E.P.E.

 

Thesi Prari Moustaki

Aspropyrgos, 69, 19300,

Athény

Panagiotis Stathis

+3 069 833 78 322

panagiotis.stathis@wellpack.org

WELL PACK Romania SRL

 

Virginia no.3 street, CT Park,

077096, Dragomiresti-Deal

Catalin Barbu

+40 751 190 006

catalin.barbu@wellpack.org

WELL PACK Irsko

 

Dmytro Shvets

Dublin 3, D03 KH93, Ireland

+44 747 39 65 816

dmytro.shvets@wellpack.org

WELL PACK GLOBAL B.V.

 

Prins Hendrikkade 21 E,

1012TL Amsterdam

 

WELL PACK Repair Shop

Denemarkenlaan 11,

2391 PZ Hazerswoude-Dorp

 

Diana Shvets

Diana.shvets@wellpack.org

WELL PACK Norsko

 

Stavanger, Rogaland, Norsko

Katerina Ruiz Caicedo

katerina.ruizcaicedo@wellpack.org